Wesoła Jazz Festiwal

Wesoła Jazz Festiwal to niepowtarzalna okazja do obcowania z żywiołem muzyki jazzowej: z jednej
strony spontanicznej i energetycznej zaś z drugiej pełnej kunsztu kompozytorskiego. Jest to także moment do zapoznania się z nowymi nurtami, które powstały w muzyce, a także doświadczyć ogromu różnorodności jazzu.

I edycji (2020 rok) odbyła się w pandemicznych realiach, co zmusiło organizatorów do realizacji festiwalu online. Powstały trzy koncerty online: Jakub Paulski Trio Plus 2, Theos and Vincents i Tercet Kamili Drabek. Co więcej, przeprowadzono warsztaty online z ponad 20-tką uczestników z całej Polski.

W tym roku organizatorzy Wesoła Jazz Festiwal zadbali o to, by koncerty zainteresowały każdego słuchacza, zarówno miłośników jazzu tradycyjnego jak i nowoczesnego, a także jazzu z elementami muzyki polskiej, kubańskiej oraz refleksyjnego ambientu. Będą to zarówno żywiołowe, ogniste brzmienia jak i pełna kontemplacji uczta muzyczna, a także warszawska potańcówka. Drodzy mieszkańcy Wesołej i okolic – nie może Was zabraknąć!

Do oprawy strony internetowej zostały wykorzystane zdjęcia mieszkańców prezentujących unikalną przyrodę Wesołej: Ewa Stolarz, Kuba Zowczak, Ewa Grubek, Natalia Gadomska – Dziękujemy za pozwolenie do wykorzystania pięknych zdjęć.

Skip to content