Opis

Wesoła Jazz Festiwal to niepowtarzalna okazja do obcowania z żywiołem muzyki jazzowej: z jednej
strony spontanicznej i energetycznej zaś z drugiej pełnej kunsztu kompozytorskiego. Jest to także moment do zapoznania się z nowymi nurtami, które powstały w muzyce, a także doświadczyć ogromu różnorodności jazzu.

Zapraszamy do zapoznania się z programem 3 edycji Wesoła Jazz Festiwal!

I edycji (2020 rok) odbyła się w pandemicznych realiach, co zmusiło organizatorów do realizacji festiwalu online. Powstały trzy koncerty online: Jakub Paulski Trio Plus 2, Theos and Vincents i Tercet Kamili Drabek. Co więcej, przeprowadzono warsztaty online z ponad 20-tką uczestników z całej Polski.

W roku 2021 organizatorzy Wesoła Jazz Festiwal zadbali o to, by koncerty zainteresowały szerokie grono słuchaczy. Odbyły się: potańcówka poprowadzona przez Warszawską Orkiestrę Sentymentalną, koncert kubańskiego wirtuoza Joaquina Sosy z zespołem, energetyczny występ Parnass Brass Band oraz ambientowy duet Staniecki/Jachna.

Do oprawy strony internetowej zostały wykorzystane zdjęcia mieszkańców prezentujących unikalną przyrodę Wesołej: Ewa Stolarz, Kuba Zowczak, Ewa Grubek, Natalia Gadomska – Dziękujemy za pozwolenie do wykorzystania pięknych zdjęć.

Skip to content